Skip to main content

Svadba / Weding

Tento mimoriadny, jedinečný a krásny deň, ktorý si chcete uchovať v podobe pekných fotografií sa snažím nafotiť elegantne, vkusne, romanticky,  kompozične zaujímavo, kde budete vynikať predovšetkým Vy. Fotografie vašich svadobných portrétov, jednotlivých aj spoločných, portrét tváre i celej postavy, detaily šiat, kytice a doplnkov, ako aj krásne zátišia priestoru a výzdoby sály či momentky príprav sú mozaikou svadby. Aranžujem portrétovaných s prostredím a priestorom. Mojou snahou je spraviť  krásne, elegantné fotografie bez zbytočných hluchých plôch, upravené vo fotografickom softwéry, tonálne čiernobielo a farebne vyvážené, ktoré budú ostré tam kde je to žiadúce. Vyretušované  a  vo vysokom rozlíšení.

Mám 3 cenové ponuky. Súčasťou každého balíku sú dodané fotky na USB a časť fotografií vytlačených.
Základný balík

Strieborný

Fotografovanie svadobných portrétov. 40 portrétnych fotografií na USB a 40 vytlačených na fotografický papier rozmeru 13×18 cm.

170 Eur

 

Najpopulárnejší balík

Zlatý

Fotografovanie svadobných portrétov a dokumentárnych fotiek  časti svadby, od príprav po obrad.  40 portrétnych fotografií a 100 dokumentárnych fotiek na USB. 30 fotografií podľa vášho výberu vytlačených na fotografický papier rozmeru 10×15 cm a 10 fotografií rozmeru 13×18 cm.

250 Eur

 

Extra balík

Platinový

Fotografovanie svadobných portrétov a dokumentárnych fotiek, prípravy, privítanie, obrad, hostina po prvý tanec. 40 portrétnych fotografií a 200 dokumentárnych. Spolu cca 240fotiek na USB, z toho podľa Vášho výberu 50 vytlačených vo formáte 13×18 cm.

370 Eur